Katarzyna Łodzińska - właścicielka Fabryki Sportu, instruktorka narciarstwa
Katarzyna Łodzińska - Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w Carvingu. Złota i brązowa medalistka w slalomie gigancie w Akademickich Mistrzostwach Polski, wielokrotna mistrzyni Warszawy oraz brązowa medalistka Mistrzost w Polski Instruktorów Narciarstwa. Trenerka narciarstwa alpejskiego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi. Do jej sukcesów należy wychowanie czołówki polskich młodzików oraz reprezentacji Warszawy. Od czerwca 2009 roku dyplomowana instruktorka fitnessu. Od dzieciństwa miłośniczka sportu, czynnie uprawiająca wiele dyscyplin.
Marcin Witek alias Dudek
Mieszka w Zakopanem. Trenował sam wyczynowo narciarstwo alpejskie. Był w kadrze Polski i kadrze olimpijskiej. Zdobył Mistrzostwo Polski w 2004r. Przez wiele lat utrzymywał się w pierwszej piątce w slalomie specjalnym i gigancie w Polsce. Ponadto ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń sportowych dzieci, młodzieży i dorosłych, wyszkolił już wielu zawodników, którzy wielokrotnie zdobywali Mistrzostwo Polski.
Ola Rzewuska
Studentka pychologii klinicznej. Od dziecka kocha i uprawia narciarstwo, natomiast w lecie uwielbia pływać na windsurfingu. Świetnie dogaduje się z dziećmi, które ją kochają. Zawsze uśmiechnięta, chętna do pracy i pomocy :)
Maks Kuhnke
Na nartach jeżdżę od zawsze. Odkąd pamiętam. Na nartach jeździł mój dziadek, jeździ tata... Cała rodzina.
Narciarstwo tzw. zawodnicze rozpocząłem jako kilkulatek w warszawskim klubie DeSki. Wówczas odnosiłem sukcesy w Lidze Zakopiańskiej. Po paru latach dołączyłem do Warszawskiego Klubu Narciarskiego i jako nastolatek startowałem w Pucharze Polski; moim największym sukcesem było zajęcie w nim 3 miejsca. Od dwóch lat uczestniczę w zawodach FIS. Brałem udział w zawodach w Val d`Isere we Francji.
Wiele przyjemności i satysfakcji daje mi nauczanie narciarstwa, przede wszystkim maluchów. Może dlatego, że mam młodszego brata Michała, też narciarza. Dobrze wiem w jaki sposób zachęcić dzieci do narciastwa, aby pobyt na stoku był nie tylko kojarzony z nauką, ale przede wszystkim z zabawą i przyjemnością. Dla mnie narciarstwo to wielka przygoda i pasja życiowa, którą staram się zaszczepić innym.
Maria Poppe
Maria Poppe - uczy się i mieszka w Warszawie. Jej pasja od małego było narciarstwo, kocha również sporty wodne jak windsurfing czy pływactwo, gra w piłkę nożna i siatkówkę. Swoich czasów zajmowała miejsca w ścisłej czołówce na zawodach ogólnopolskich w narciarstwie alpejskim. Jest wielokrotna mistrzynią Warszawy w kategorii slalom i slalom gigant. Kocha uczyć i współpracować z dziećmi.